Antalya Ceza Avukatı | Alperen Erol Avukatlık Bürosu
Antalya Ceza Avukatı

Antalya Ceza Avukatı

Antalya Ağır Ceza Avukatı Alperen Erol tarafından kurulan kurulan başta Antalya geneli faaliyet gösteren  Alperen EROL Avukatlık Bürosu ağırlıklı olarak Ağır Ceza Hukuku Avukatı, Trafik Kaza Hukuku ve Tazminat Avukatı, Aile Hukuku ve Boşanma Avukatı, Gayrimenkul Hukuku Avukatı, Antalya İcra Avukatı, Antalya Miras Avukatı, Boşanma Avukatı Antalya olarak  uzaman avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. 

Antalya Ceza Avukatı ve Antalya Ağır Ceza Avukatı alanlarında uzman avukatlık hizmeti veren Av.Alperen EROL olarak, tüm müvekkillerimiz bizim için aynı öneme sahiptir ve müvekkilin işi ve menfaatleri bizim öncelikli prensiplerimizdenir. Prensiplerimiz gereği; Uzman Avukatlık hizmetlerini etik ve mesleki ilkelerimiz ışığında müvekkillerimizle karşılıklı güven esasında yürütmekteyiz. Mevcut hukuki problemleri öncelikle güvenli, hızlı ve ekonomik olarak çözmek ve müvekkilleri zamanında ve yeterli şekilde bilgilendirerek müvekkil-avukat ilişkilerini yürütmekteyiz.

Antalya Ceza Avukatı Alperen Erol olarak sunduğumuz bazı uzman avukatlık hizmetlerimiz şu şekildedir.

  • Ağır Ceza Mahkemeleri bakımından uyuşturucu madde ticareti, rüşvet, irtikap, yağma, nitelikli dolandırıcılık, terör suçları, kasten adam öldürme, sanık ve mağdur avukatlığı,
  • Asliye Ceza Mahkemeleri görev alanına giren davalar bakımından sanık müdafi ve müşteki vekili olunması, suç duyurusunda bulunma, tutuklama kararına itiraz, dolandırıcılık suçu, gasp, hırsızlık suçu, yaralama, güveni kötüye kullanma, örgütlü suçlar, uyuşturucu suçları, tehdit ve hakaret davaları..
  • Bölge Adliye Ceza Dairelerinde dava takibi, aleyhe verilen ilk derece mahkeme kararlarının itirazı..
  • Savcılık ve soruşturma işlemleri takibi, suç duyurusunda bulunma, kovuşturmaya yer olmadığı kararlarına itiraz..
  • Karakolda ifade aşamasında hukuki yardım, şüpheli ve mağdur ifadesinde bulunma,
  • Trafik kazalarından kaynaklı ceza davaları ve takibi, dava takibi, soruşturma aşaması takibi.

Antalya Ceza Avukatı Alperen Erol olarak müvekkillerimizin ceza dosyalarını soruşturma aşamasından başlayarak kovuşturma aşaması, istinaf aşaması ve yargıtay aşaması olmak üzere takip etmeyi uygun buluyoruz. Bu nedenle ceza soruşturmasına maruz kalınan durumun en başında Ceza hukuku konusunda uzman avukatlardan yardım almanızı almanızı tavsiye ediyoruz

Uzman avukatlık hizmeti almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Antalya Ceza Avukatı

Antalya Ceza Avukatı Alperen Erol Avukatlık Bürosu

Antalya Ağır Ceza Avukatı